.: Dětský letní jezdecký tábor 2019

Aktuální informace (cena, příhláška atd.) budou vyvěšeny v lednu 2019 :-)

Dětský letní tábor s environmentální výchovou přirozenou cestou. Hry s koňmi, ochrana přírody, krásné prostředí a spousta legrace!

Vhodné pro děti od 6 do 16 let, pro samostatné děti po uvážení rodičů od 5 let (například v doprovodu se starším sourozencem).  Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Malá kapacita turnusů (max. 17 dětí) umožňuje individuální přístup. Minimální počet dětí pro otevření turnusu je 10.

Přihláška a informace (věnujte jim prosím zvýšenou pozornost):

Kontakty:

 Kristýna Pisingerová, tel.: +420 602 607 071, email: jsgabrielka@seznam.cz (hlavní vedoucí letního tábora, přijímání zájemců na pozici instruktora LT)

 Klára Kadeřábková, tel.: +420 737 348 978, email: jsgabrielka@seznam.cz (administrativa, evidence přihlášek a plateb)

Turnusy 2019:

  • 1. Turnus     
  • 2. Turnus
  • 3. Turnus
  • 4. Turnus
  • 5. Turnus
  • 6. Turnus
  • 7. Turnus
  • 8. Turnus

Aktuální stav volných míst k ...............

Cena pobytu: ..........,- Kč včetně pojištění (slevy: sourozenecká sleva 200,- Kč / každé dítě, účastníci tábora z roku 2018 sleva 200,- Kč. Slevy se nesčítají!!!)

Ubytování: třílůžkové a čtyřlůžkové chatky, samostatné sociální zařízení (WC, sprchy).

Stravování: 5x denně + celodenní pitný režim. Denně ovoce.

Vybavení areálu: soukromý bazén v areálu, krytá jezdecká hala (na koních se jezdí  za každého počasí), 2 venkovní pískové jízdárny, travnatá plocha s trampolínou a houpačkami, pergola, klubovna s jídelnou a hernou. Chatky jsou vybaveny standardními postelemi a novými palandami s klasickými matracemi s chrániči matrací. V chatkách je osvětlení i elektrická zásuvka na nabíječky. K dispozici jsou dětem nové sprchy i sociální zařízení.                                     

Program tábora: Program tábora je určen pro úplné jezdecké začátečníky i pro pokročilejší jezdce. Začátečníkům je jezdecký program upraven tak, aby jej děti zvládly, jsou zapojeny hry s koňmi a výcvik na lonži, kde děti získávají důvěru a sebejistotu. Děti jezdí na koni každý den, kromě dne nástupu, kdy se vzájemně seznamují. Jezdí se za každého počasí, pokud prší, jezdí se v hale. Děti jsou rozděleny na ježdění podle zkušeností. Začátečníci jezdí na lonži s instruktorem, pokročilí samostatně, lze i na vyjížďky do přírody. Učí se ovládat koně při jízdách zručnosti a při hrách s koňmi. Na opakovanou žádost rodičů se část dne o koně i starají, mají i teoretickou výuku formou hry. nedílnou součástí programu je nenásílná environmentální výchova vedoucí k ochraně přírody a respektování přírodních zákonů.  Další program tábora jsou táborové hry, sportovní hry, výlety v okolí a koupání, táboráky a částečně i výtvarná činnost (hlavně při špatném počasí, například malování na kameny, modelace z hlíny a papíru, nebo batikování).

    

     

   

Tento projekt je realizován za podpory Karlovarského kraje. Děkujeme!