.: Dětský letní jezdecký tábor 2021

Dětský letní tábor s environmentální výchovou přirozenou cestou. Hry s koňmi, ochrana přírody, krásné prostředí a spousta legrace!

Vhodné pro děti od 6 do 16 let, pro samostatné děti po uvážení rodičů od 5 let (například v doprovodu se starším sourozencem).  Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Kapacita turnusů: max. 20 dětí (tato malá kapacita umožňuje individuální přístup). Minimální počet dětí pro otevření turnusu je 10 dětí.

Přihláška a informace (věnujte jim prosím zvýšenou pozornost!!!):

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

1.  Potvrzením přijetí přihlášky a připsáním zálohy na náš účet je Vaše přihláška platná a místo je rezerváno. Pokud bude vše v pořádku, nebudeme Vás již kontaktovat (nelze každému zvlášť zasílat potvrzení o přijetí platby a proto prosíme, neposílejte žádosti zda platba dorazila v pořádku), pouze před nástupem na tábor zašleme informační e-mail s podrobnými instrukcemi.

2.  V případě, že chcete vystavit fakturu pro zaměstnavatele, prosíme, uveďte do e-mailu identifikaci zaměstnavatele a přesnou formulaci, co tam chce zaměstnavatel mít uvedeno (každý to chce jinak a každá změna je pak časově náročná).

3. Přihlášku je nutné podepsat. Proti ji vytiskněte, vyplňte, podepiště, vyfoťte čitelně mobilním telefonen nebo naskenujte a zašlete mailem (pouze díl A).

4. Nutný je lékařský posudek dítěte pro pobyt na letním dětském táboře.

Děkujeme za pochopení :-)

Kontakty:

Klára Kadeřábková, tel.: +420 737 348 978, email: jsgabrielka@seznam.cz (INFORMACE Po-Pá 8:00-18:00, administrativa, evidence přihlášek a plateb)

 Kristýna Pisingerová, tel.: +420 602 607 071, email: jsgabrielka@seznam.cz (hlavní vedoucí letního tábora, přijímání zájemců na pozici instruktora LT) 

Turnusy 2021:

  • 1. Turnus 3. 7. – 10. 7. 2021     volná místa:   
  • 2. Turnus 10. 7. – 17. 7. 2021   volná místa:   
  • 3. Turnus 17. 7. – 24. 7. 2021   volná místa:   
  • 4. Turnus 24. 7. – 31. 7. 2021   volná místa:   
  • 5. Turnus 31. 7. – 7. 8. 2021     volná místa:   
  • 6. Turnus 7. 8. – 14. 8. 2021     volná místa:   
  • 7. Turnus 14. 8. – 21. 8. 2021   volná místa: 
  • 8. Turnus 21. 8. – 28. 8. 2021   volná místa:

Aktuální stav volných míst k 

Cena pobytu: 4.490,- Kč včetně pojištění (slevy: sourozenecká sleva 200,- Kč / každé dítě, účastníci tábora z roku 2020 sleva 200,- Kč. Slevy se nesčítají!!!)

Storno podmínky: v případě, že dítě nenastoupí na pobyt, bude účtován stornopoplatek ve výši 50% ceny z pobytu před slevou. Lze však převést na náhradníka.

Doprava: individuální, svoz dětí nezajišťujeme

Ubytování: 3-lůžkové a 4-lůžkové chatky, samostatné sociální zařízení (WC, sprchy).

Stravování: 5x denně + celodenní pitný režim. Denně ovoce.

Vybavení areálu: soukromý bazén v areálu, krytá jezdecká hala (na koních se jezdí  za každého počasí), 2 venkovní pískové jízdárny, travnatá plocha s trampolínou a houpačkami, pergola, klubovna s jídelnou a hernou. Chatky jsou vybaveny standardními postelemi a novými palandami s klasickými matracemi s chrániči matrací. V chatkách je osvětlení i elektrická zásuvka na nabíječky. K dispozici jsou dětem nové sprchy i sociální zařízení.                                     

Program tábora: Program tábora je určen pro úplné jezdecké začátečníky i pro pokročilejší jezdce. Začátečníkům je jezdecký program upraven tak, aby jej děti zvládly, jsou zapojeny hry s koňmi a výcvik na lonži, kde děti získávají důvěru a sebejistotu. Děti jezdí na koni každý den, kromě dne příjezdu a odjezdu, kdy se vzájemně seznamují. Jezdí se za každého počasí, pokud prší, jezdí se v hale. Děti jsou rozděleny na ježdění podle zkušeností. Začátečníci jezdí na lonži s instruktorem, pokročilí samostatně, lze i na vyjížďky do přírody. Učí se ovládat koně při jízdách zručnosti a při hrách s koňmi. Na opakovanou žádost rodičů se část dne o koně i starají, mají i teoretickou výuku formou hry. Nedílnou součástí programu je nenásilná environmentální výchova vedoucí k ochraně přírody a respektování přírodních zákonů.  Další program tábora jsou táborové hry, sportovní hry, výlety v okolí a koupání, táboráky a částečně i výtvarná činnost (hlavně při špatném počasí, například malování na kameny, modelace z hlíny a papíru, nebo batikování).

Mobilní telefon a další elektroniku NECHTE DOMA. Tábor si děti více užijí offline.  Pokud jim budete chtít zavolat, dostanete při nástupu kontakt na instruktorky, které budou mít telefon stále k dispozici. Děti Vám od nich také budou moci kdykoliv zavolat.

Tento projekt je realizován za podpory Karlovarského kraje. Děkujeme!